Оголошення

Титаноідес, Мегатерій і Діпротодон

Дослідницька робота
Титаноідес, Мегатерій і Діпротодон

Тварина Титаноідес (Titanoides) проживала 60 млн. років тому на Американському континенті. Цей перший по-справжньому великий ссавець мешкав у субтропіках на місцевості із заболоченим лісом.

Живилися титаноідеси, ймовірно, різноманітними коренями, листям, корою дерев, а також могли поживитися дрібними тваринами і педаллю.

Відрізнялися Титаноідеси наявністю страхітливих іклів - шабель і величезним черепом довжиною майже у пів метра. Це були сильні та могутні тварини, важили близько 200 кг, у довжину досягали 2 метрів.

Мегатерій (Велетенський лінивець)

Мегатерій (Велетенський лінивець)Велетенські лінивці Мегатерії виникли в олігоцені близько 35 млн. років тому і мешкали на Американських континентах.

Мегатерій або Велетенський лінивець відрізнявся особливо великими розмірами. Його вага досягала декілька тонн, у висоту досягав 6 м.

Ми звикли, що сучасні лінивці живуть переважно на деревах. Але Мегатерій жив на землі, бо був дуже величезним для пересування по дереву.

Велетенські лінивці були незграбними і такими ж, як сучасні лінивці, повільними тварини з низьким і вузьким черепом. Незважаючи на свою велику вагу, мегатерій ставав на задні ноги і, спираючись передніми кінцівками об ствол дерева, діставав соковите листя.

Ці повільні тварини живилися також злаками і, можливо, не гидували падаллю. Останні мегатерії зникли близько 10 тисяч років тому. Вчені запевняють, що на цих тварин велося полювання. Якщо так, то вони були легкою здобиччю, так як пересувалися дуже і дуже повільно.

Діпротодон (Сумчастий бегемот)

Діпротодон (Сумчастий бегемот)

Цікавою і у чомусь смішною твариною є Діпротодон (Diprotodon) або "сумчастий бегемот". Діпротодон є найбільш відомим сумчастим, яке коли-небудь мешкало на землі.

Сумчастий бегемот належить до цікавої мегафауни Австралії - групи незвичайних видів, що жили в Австралії в період приблизно від 1,6 мільйонів до 40 тисяч років тому.

Кістки діпротодонів, повні черепи і скелети, а також волосся і сліди тварин були знайдені і знаходять у багатьох місцях Австралії.

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика