Публікація на сайті

vusa_lapy_hvist_1.jpg
Тематика проекту: 
Початкова школа
Тематика проекту: 
Природознавство
Автор проекту: 
Федорчук Наталія
Керівник проекту: 
Гуцалюк Тетяна Валентинівна
Найменування навчального закладу: 
Навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ступенів,гімназія» №5 м.Славути Хмельницької області
Клас: 
2

На початку дослідницької роботи «Вуса, лапи і хвіст, або Що хоче сказати нам кішка?» автор з допомогою керівника проекту та батьків виконала пошук інформації про кішок в довідковій літературі та в мережі Інтернет.

Докладніше про проект:


Протягом роботи над міні-проектом з початкової школи «Вуса, лапи і хвіст, або Що хоче сказати нам кішка? учениця, працюючи з довідковою літературою, дізналася, як кішка стала домашньою твариною,відшукала цікаві факти про кішок.

У дослідницькій роботі з природознавства «Вуса, лапи і хвіст, або Що хоче сказати нам кішка?» учениця намагалась показати, якими дивовижним є кішки і зацікавити учнів класу вивчати поведінку своїх домашніх улюбленців.

Зміст

Вступ
І. Основна частина
1.1. Як кішка потрапила в будинок.
1.2. Кішка в Єгипті.
1.3. Поширення кішок у світі.
1.4. Цікаві факти про свійських котів.
1.5. Спостереження за домашньою кішкою .
Висновки
Література

Вступ

У мене багато друзів серед однокласників. Але є і незвичайний друг - це мій котик Лунатик. З’явився він у нас 5 місяців тому. Після занять у школі я поспішаю додому. Адже знаю, там мене чекає мій улюбленець. Спостерігаючи за ним, я помітила, що зустрічати він мене може по різному. То гне спину, ставить хвіст трубою і муркоче, підбігаючи до мене.


Інколи намагається вдаритися головою об мої ноги. Вуха можуть бути спрямовані вперед або притиснуті до потилиці. Саме різнаповедінка котика наштовхнула мене на думку, що було б цікаво розібратись, що хоче сказати кішка, подаючи ці сигнали?

Я вирішила спочатку вивчити різну літературу про кішок, поспостерігати за своїм котиком, з'ясувати, які звички у нього є, що хоче показати сигналами тіла і поведінки мій домашній улюбленець.

Я обрала тему дослідницької роботи (проекту) «Вуса, лапи і хвіст, або Що хоче сказати нам кішка?» для того, щоб розповісти тим, хто має кішку дома або хоче завести собі такого друга, як навчитися розрізняти її емоційний стан. Це важливо для налагодження контакту з твариною, допоможе стати ближчою до неї і їх спілкування буде тепліше.

Предмет дослідження: сигнали тіла і поведінка кішок в домашніх умовах.

Об'єкт дослідження: домашні кішки.

Мета дослідження: з'ясувати як кішки стали домашніми тваринами, що хоче показати сигналами тіла кішка , дослідити її поведінку в домашніх умовах.

Завдання дослідження:

  1. вивчити довідкову літературу про кішок;
  2. дізнатися як кішка потрапила у будинок;
  3. провести власні спостереження за поведінкою кішки;
  4. проаналізувати власні спостереження та зробити висновки.

Етапи міні-проекту про кішку:

  • Відвідати шкільну та міську бібліотеки і підібрати необхідну літературу для проекту.
  • Знайти в Інтернеті з допомогою свого керівника роботи та батьків матеріал.
  • Проаналізувати зібрану інформацію, вибрати основні відомості про кішок.
  • Провести власні спостереження за поведінкою кішки вдома.
  • Проаналізувати, узагальнити власні спостереження та зробити висновки.

Об'єкт дослідження: домашня кішка.

Гіпотеза: Я вважаю, що кішказа допомогою різних символів- звуків, рухів тіла, очей прагне встановити відносини злюдиною.

Методи дослідження: аналіз, спостереження, порівняння, узагальнення.

Зміст:

Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика