Оголошення

Творчі проєкти з технологій 10 клас

11 (6) 4 (4) 6 (3) 10 (3) 3 (2) 5 (1)

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Сідловський Борис

Учбовий творчий проект учня 10 класу з трудового навчання "Набір кухонних дошок" присвячений виготовленню набора дерев'янних дошок для нарізання, який би можна було б повісити на стіну на спеціальній підставці. Вироб можна зробити у шкільній майстерні згідно з інструкцією автора.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Свідерська Юлія

Учнівський творчий проект з трутового навчання "Шпаківня – будиночок для птахів" учениці 10 класу присвячений розробці плану виготовлення будиночку для шпаків та його створенню у послідовністі, яка відображена у технологічній карті створення виробу.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Петренко Анастасія

Учнівський творчий проект з трудового навчання "Вишивка бісером. Нарциси на синьому фоні" учениці 10 класу присвячений вивченню історії винаходження бісеру та його використання у вишиванні, а також виготовленню настінної картини з зображенням нарцисів, вишитих бісером.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика