Оголошення

Творчі проєкти з технологій 11 клас

11 (6) 4 (4) 6 (3) 10 (3) 3 (2) 5 (1)

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Ковш Ольга

Готовий творчий проект учениці 11 класу з трудового навчання на тему "Виготовлення топіарію з кавових зерен" спрямованний на те, щоб дізнатися більше про історію історію топіаріїв та спробувати самостійно приготувати свій топіарій.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Симоненко Людмила

Запропонований творчий проект з трудового навчання "Жіноча сорочка-вишиванка" учениці 11 класу присвячений виготовленню жіночого предмета гардероба - сорочки-вишиванки, адже національні мотиви дуже актуальні у створенні сучасних модних образів.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Кислощук І.В.

Творчий проект з трудового навчання на тему "Рукоділля. Косметичка" присвячений виготовленню невеликої, але практичної жіночої сумки для зберігання косметики та інших дрібниць. Виріб створений у техніці ручного пошиву. Таким чином, виготовлення косметички не стане складним завданням для учениць на уроках трудового навчання.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Куприч Ірина

Представлений творчий проєкт з технологій "Український віночок своїми руками" учениця 11 класу присвятила виготовленню жіночого аксесуару для волосся - віночка із квітів, який є компонентом українського національного жіночого костюму.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Сідловський Борис

Готовий творчий проект учня 11 класу з технології на тему "Хлібниця" спрямованний на те, щоб продемонструвати старшокласникам те, як можна створювати власноруч із доступних матеріалів красиві та корисні речі для побуту, а також економити на цьому гроші.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Кумов Олександр

Представлений творчий проект з трудового навчання "Виготовлення подовжувача" учня 11 класу розповідає, як можно власноруч зробити подовжувач, який би було зручно використовувати вдома, коли потрібно підключити електричний прибор там, де поруч немає розетки.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика