Оголошення

Творчі проєкти з технологій 4 клас

11 (6) 4 (4) 6 (3) 10 (3) 3 (3) 5 (1)

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Мельник Максим Віталійович

Творчий проєкт з дизайну і технологій на тему "Лялька-мотанка - оберіг українського народу", яку провів учень 4 класу, була створена з метою вивчення історії створення оберегів, дослідження традицій віготовлення народної ляльки, ролі ляльки у житті людини та її обрядове значення.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Пимоненко Ганна

Запропонований творчий проект з трудового навчання "Виготовлення картини у техніці «Аплікація» із різних круп" учениці 4 класу початкової школи присвячений виготовленню аплікації у вигляді матрьошки з використанням харчових круп різного розміру та кольору.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Величко Іванна

Учбовий творчий проект з трудового навчання "Великодня писанка із стрічок" розповідає, як можна створити своїми руками прикрасу для пасхального столу - писанку, ооформлену атласними стрічками та бісером. Учениця 4 классу початкової школи виготовила виріб з пінопласту та прикрасила його на свій смак.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Мельник Максим

Готовий творчий проєкт учня 4 класу з технологій на тему "Сакральний оберіг українського народу" спрямованний на те, щоб дізнатися більше про українські оберіги та навчитися самостійно виготовляти ляльку-мотанку у традиційному національному костюмі.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика