Оголошення

Творчі проєкти з технологій 6 клас

11 (6) 4 (3) 6 (3) 10 (3) 3 (2) 5 (1)

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Симкова Ярина

Творчий проєкт на тему "М'яка іграшка "Котик", створений ученицею 6 класу в рамках предмету "технології", спрямованний на самостійне виготовлення м'якої іграшки, вивчення технології її виготовлення.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Ткач Тетяна

Учбовий творчий проект учениці 6 класу з трудового навчання "Розвиваюча іграшка" присвячений виготовленню розвиваючої іграшки для дитини дошкільного віку, яка би була безпечна для використання та легка у транспортуванні. Школярка вперше виконує таку роботу. З її результатами можна ознайомитися далі.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Бенч Марія, Гук Лілія, Коваль Марія, Марущак Анастасія, Кордибан Анна

Запропонований творчий проект з трудового навчання "Вишивка хрестиком з 3-d ефектом на пластиковій канві, виготовленій власноруч" виконаний учнями 6 класу школи, які розгянули правила створювання вишивки хрестиком та примінили їх у роботі над виготовленням панно із вишивок "В гостях у казки".


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна