Оголошення

Творчі проєкти з технологій 3 клас

11 (6) 4 (4) 6 (3) 10 (3) 3 (3) 5 (1)

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Вермянчук Валерія

Виконуючи у початковій школі дослідницький міні-проєкт на тему "Історія виникнення кришки", учениця 3 класу досліджує історію виникнення кришечки від пластикової пляшки, використання кришечок у якості вторинної сировини у побуті.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Борисова Єва

Творчий проєкт з технологій на тему "Народний український костюм" учениці 3 класу початкової школи спрямованний на те, щоб дізнатися більше про історію національного одягу та спробувати пошити свій костюм, на основі добутих знань.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Щербина Софія Олександрівна

Готовий творчий проект учениці 3 класу з трудового навчання на тему "Це солодке слово «Цукерка»" спрямованний на те, щоб дізнатися більше про історію цукерок та спробувати самостійно приготувати ці солодощі.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика